نحوه چک کردن سلامت Galaxy Note 7 خریداری‌شده

شرکت سامسونگ صفحه‌ای برای چک کردن کد IMEI گلکسی نوت ۷ ایجاد کرده است تا خریداران بتوانند با استفاده از آن از سلامت باتری گوشی خود مطمئن شوند.

 

از وقتی مشکل باتری گلکسی نوت۷ سامسونگ تایید شد، این شرکت برای اطلاع‌رسانی به کاربران و جمع‌آوری دستگاه‌های معیوب تلاش گسترده‌ای کرد تا امنیت کاربرانش را حفظ کند و از رخ دادن حوادث احتمالی جلوگیری نماید.

 

کره‌ای‌ها از هر هیچ تلاشی برای بازگرداندن آب رفته به جوی فروگذار نمی‌کنند تا جبرانی برای ناراحتی خریداران باشد؛ از عذرخواهی رسمی گرفته تا اعتبار خرید و Gear VR مجانی. همچنین شرکت باتری‌سازی ATL شبانه‌روز مشغول کار است تا گوشی‌های نوت۷ جدید هرچه زودتر به دست خریداران برسد.

 

با توجه به سروصدای زیادی که مشکل آتش گرفتن باتری گلکسی نوت۷ در دنیا به راه انداخت، طبیعی است که کاربران سری نوت با دست و دل لرزان اقدام به خرید این فبلت جدید کنند؛ به همین دلیل سامسونگ صفحه‌ای برای چک کردن کد IMEI گلکسی نوت۷ آماده کرده است تا کاربران با وارد کردن IMEI گوشی خریداری‌شده از سلامت باتری آن مطلع شوند.

 

 

 

IMEI یک کد ۱۵ رقمی است که برای هر دستگاه منحصربه‌فرد است. این کد با برچسب روی جعبه دستگاه چسبانده شده است، اما می‌توانید با وارد کرد کد #۰۶#* در گوشی یا رفتن به مسیر Settings > About Phone > Status > IMEI Information آن را پیدا کنید.

 

با وارد کردن این کد در صفحه Galaxy Note7 Safety Recall خواهید فهمید آیا گلکسی نوت۷ شما از نظر باتری مشکل دارد یا خیر.

 

علاوه بر این، قرار است سامسونگ روی جعبه گوشی‌های گلکسی نوت۷ جدید و بدون مشکل یک حرف S به معنی Safe اضافه کند تا خریداران خیلی زود قادر به تشخیص دستگاه‌های سالم باشند. مورد دیگر تغییر دادن رنگ آیکون باتری در بالای صفحه دستگاه‌های نوت۷ سالم از سفید به سبز است که به کاربران اطمینان می‌دهد باتری گوشی‌ آنها مشکلی ندارد. البته این مورد آخر هنوز تایید نشده است.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *