احتمال حذف دکمه خانه در آیفون‌های ۲۰۱۷

در حالی که اپل هنوز از آیفون ۷ رونمایی نکرده است، شایعاتی و خبرهای متعددی در رابطه با آیفون‌های ۲۰۱۷ منتشر می‎شود؛ آیفون‌هایی که قرار است در دهمین سالگرد معرفی آیفون عرضه شوند به همین خاطر از اهمیت بالایی برای اپل برخوردارند.

اپل هر دو سال یک بار عادت به تغییر طراحی گوشی‌های آیفون خود دارد. طبق این الگو iPhone7 می‌بایست ظاهری متفاوت از iPhone 6 و iPhone 6s داشته باشد اما آنچه از تصاویر فاش شده بر می‌آید به نظر نمی‌رسد چنین تغییری را در آیفون‌های ۲۰۱۶ شاهد باشیم.

سال آینده اپل دهمین سالگرد معرفی آیفون را جشن خواهد گرفت. شاید به همین دلیل تصمیم گرفته است تا به جای امسال، آیفون‌های ۲۰۱۷ را ری‌دیزاین کند.

به گزارش بلومبرگ بیشترین تغییر در آیفون‌های ۲۰۱۷ مربوط به پنل جلو دستگاه است که فاقد دکمه خانه خواهد بود، دکمه‌ای که نقش مهمی در هویت آیفون‌های اپل از ابتدا تا کنون ایفا کرده است.

چند هفته پیش خبرهایی در رابطه با تغییر دکمه خانه آیفون ۷ را شنیده بودیم که نباید آن را با این گزارش جدید اشتباه گرفت. در خبر مربوط به آیفون ۷ گفته شده بود دکمه Home لمسی می‌شود اما بلومبرگ حرف از حذف کامل دکمه Home آیفون‌های ۲۰۱۷ میزند.

پیش‌تر نیز شایعاتی در مورد شیشه‌ای شدن پنل پشت آیفون و مجهز شدن به نمایشگر دو طرف خمیده شنیده بودیم که منابع معتبری به حضور آنها در آیفون‌های ۲۰۱۷ اشاره کرده‌اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *